Kontakty

Distributor Pro CZ a SK
- Archie Samuel s.r.o.

Cílem naší společnosti Archie Samuel je, aby nové přístupy, technologie a produkty vždy našly svou cestu k pacientům. Od  roku 1995 pomáháme novým produktům a technologiím v oblasti péče o zdraví s uplatněním na trhu Evropské unie. Poskytujeme jednak odborné konzultační, organizační a propagační služby v oblasti zdravotnictví   a rovněž uvádíme na trh vybrané specializované inovativní technologie a produkty.

Pokud Vás zajímá naše činnost v oblasti translační medicíny, klinických hodnocení, registrací , regulací či jiných odborných služeb v oblasti léčivých přípravků humánních či veterinárních, kosmetiky nebo zdravotnických prostředků vice informací naleznete na dalších stránkách nebo na webu naší specilizované společnosti Regulatory House.

Výrobce 
- Urogyn

Urogyn byl založen v roce 2009 s cílem vyvinout nové produkty v oblasti urologie a gynekologie založené na technologii dvoukomponentních polymerů. První takové produkty se dnes používají v léčbě stresové inkontinence a pro kontrolu početí. Urogyn sídlí v Nijmegen, v srdci Health Valley (Údolí zdraví), kde je umožněno předávání zkušeností a znalostí mezi odborníky z Technické univerzity v Twente a Eindhovenu a mezi respektovanými a mezinárodně uznávanými kapacitami z univerzitního lékařského centra Radbound v Nijmegen. Naše nápady uskutečňujeme prostřednictvím využívání vynikajících možností, které Health Valley nabízí.

Urogyn, pokrok díky inovaci!

Urogyn BV., Transistorweg 5a
6534 AT Nijmegen, The Netherlands


Naše produkty

Urolastic

Řešení stresové inkontinence moči u žen.

Více informací →

Prolastic

Řešení stresové inkontinence moči u mužů.

Více informací →

Pelvix TT

Řešení rakoviny močového měchýře.

Více informací →

Hyacyst

Řešení chronické pánevní bolesti.

Více informací →

Napište nám

Archie Samuel s.r.o.
Jeneweinova 51a, 617 00 Brno, Česká republika
+420 534 008 052 | product@asamuel.eu
www.asamuel.cz